Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
NOKIA 230 2024 Black
from
$8,520.00
Ex Tax: $8,520.00
- Stock: In Stock
- Brand: NOKIA
- Model: 6438409094940
- Weight: 5.00
- SKU: 246193
- EAN: 6438409094940
- MPN: bc
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$3,540.00
Ex Tax:$3,540.00
$6,460.00
Ex Tax:$6,460.00
$6,630.00
Ex Tax:$6,630.00
$3,460.00
Ex Tax:$3,460.00
NOKIA 230 2024 Black
| Operativni sistem | Nokia S30+ |
| Procesor i grafika | Čipset: Unisoc 6531F |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 2.8" Rezolucija: QVGA Tip ekrana: LCD |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 8 MB |
| Interna memorija | 16 MB |
| Slot za memorijsku karticu | microSD do 32 GB |
| Zadnja kamera | 2 MP LED blic |
| Prednja kamera | 2 MP LED blic |
| Ostale karakteristike | Bluetooth 5.0 Crna FM radio (žičano/bežično) MP3 plejer Snake igra 3.5 mm izlaz za slušalice USB-C interfejs za punjenje |
| Baterija | Kapacitet baterije: 1450 mAh Standby vreme do 27 dana |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža (GSM/GPRS 900/1800) 3G mreža: Ne 4G (LTE): Ne 5G mreža: Ne |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 124.6 x 53.4 x 10.9 mm Masa: 91.8g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.