Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi Note 15 Pro+ 5G 12/512GB Mocha Brown (MZB0N9KEU)
from
$69,870.00
Ex Tax: $69,870.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554495695
- Weight: 5.00
- SKU: 328475
- EAN: 6932554495695
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi Note 15 Pro+ 5G 12/512GB Mocha Brown (MZB0N9KEU)
| Operativni sistem | Android 15, Xiaomi HyperOS 2 |
| Procesor i grafika | Procesor: OctaCore (1x2.7 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) Čipset: Qualcomm SM7635-AC Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) Grafika: Adreno 810 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.83” Rezolucija: 1280 x 2772 Tip ekrana: CrystalRes AMOLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 3200 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~447 ppi Odnos stranica: 19.5:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM/eSIM) |
| Ram memorija | 12GB |
| Interna memorija | 512GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 200 MP, f/1.7, 23mm (wide), 1/1.4", 0.56µm, multi-directional PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 15mm, 120˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm Karakteristike: LED flash, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS, OIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.2, (wide), 1/3.0", 0.7µm Karakteristike: HDR, panorama Video: 1080p@30/60fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Kompas, Žiroskop, Senzor blizine Pozicioniranje: GPS L1, GLONASS G1, BDS B1, GALILEO E1, QZSS, A-GPS, +B1C WLAN: Wi-Fi 6/6E/Wi-Fi 5/Wi-Fi 4/802.11a/b/g Bluetooth: 5.4, A2DP, LE USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da Otpornost: IP66, IP68, IP69 i IP69K |
| Baterija | Kapacitet baterije: 6500 mAh Snaga punjenja: 100W |
| Boja | Braon |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 163.34 x 78.31 x 8.47 mm Težina: 208 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.