Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi Note 12 4/128GB Blue B Grade
from
$12,290.00
Ex Tax: $12,290.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812717479_B
- Weight: 5.00
- SKU: 306576
- EAN: 6941812717479_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi Note 12 4/128GB Blue B Grade
| Operativni sistem | MIUI 14 zasnovan na Android 13 |
| Procesor i grafika | Model: Snapdragon 685 CPU: OctaCore, 2.8GHz GPU: Qualcomm Adreno 610 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 2400 x 1080 Osvežavanje ekrana: 120Hz Tip ekrana: AMOLED |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50MP f1.8 + 8MP f2.2 + 2MP f2.4 |
| Prednja kamera | 13MP f2.45 |
| Ostale karakteristike | GPS L1, GLONASS G1, Kompas k1, GALILEO E1 Wi-Fi protokol: 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth: 5.0 NFC: Da USB-C |
| Baterija | Li-Polymer 5000 mAh Podržava brzo punjenje do 33W |
| Boja | Plava |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 165.66 x 75.96 x 7.85 mm Težina: 183.5 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.