Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA Refurbished edge 50 Neo 8/256GB Pantone Grisaille A Grade
from
$25,430.00
Ex Tax: $25,430.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023278396_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321947
- EAN: 840023278396_A
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA Refurbished edge 50 Neo 8/256GB Pantone Grisaille A Grade
| Operativni sistem | Android 14 |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) Procesor: OctaCore (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) Grafika: Mali-G615 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.4” Rezolucija: 1200 x 2670 Tip ekrana: pOLED Osvežavanje: 120Hz Osvetljenje: 3000 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~460 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass 3, Mohs level 4 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + eSIM) |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.55", 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS 10 MP, f/2.0, 73mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom 13 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/3.0", 1.12µm, PDAF Karakteristike: LED flash, panorama, HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.4, (wide), 1/3.14", 0.7µm Karakteristike: HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: Čitač otiska prsta (ispod displeja, optički), Akcelerometar, Senzor blizine, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Brzinomer, Žiroskop, SAR sensor, Hub sensor, Magnetometar (e-kompas) Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band Bluetooth: 5.3, A2DP, LE USB: USB-C 2.0 NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4310 mAh Snaga punjenja: 68W Snaga bežičnog punjenja: 15W |
| Boja | Siva |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 154.1 x 71.2 x 8.1 mm Težina: 171 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.