Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA Refurbished Edge 40 8/256GB Nebula Green A Grade
from
$20,570.00
Ex Tax: $20,570.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023255700_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321688
- EAN: 840023255700_A
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA Refurbished Edge 40 8/256GB Nebula Green A Grade
| Operativni sistem | Android 13 |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Dimensity 8020 (6 nm) Procesor: OctaCore (4x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) Grafika: Mali-G77 MC9 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.55” Rezolucija: 1080 x 2400 Tip ekrana: P-OLED Osvežavanje: 144 Hz Osvetljenje: 1200 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~402 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass 3 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + eSIM/Nano-SIM) |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.4, (wide), 1/1.55", 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS 13 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/3.0", 1.12µm, AF Karakteristike: Dual LED blic, panorama, HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps, HDR10, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.4, (wide), 1/3.0", 0.7µm Karakteristike: HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Senzor blizine, Akcelerometar, Žiroskop, Kompas Otpornost: IP68 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.2 USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4400 mAh Snaga punjenja: 68W Snaga bežičnog punjenja: 15W |
| Boja | Zelena |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 158.4 x 72 x 7.6 mm Težina: 167 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.