Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA Refurbished moto g04 4/64GB Night Shade DS 4G C Grade
from
$7,170.00
Ex Tax: $7,170.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023259845_C
- Weight: 5.00
- SKU: 294815
- EAN: 840023259845_C
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA Refurbished moto g04 4/64GB Night Shade DS 4G C Grade
| Operativni sistem | Android 14 |
| Procesor i grafika | Čipset: Unisoc T606 (12 nm) Procesor: OctaCore (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) Grafika: Mali-G57 MP1 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.56” Rezolucija: 1612 x 720 Tip ekrana: IPS LCD Osvežavanje: 90 Hz Gustina piksela: ~269 ppi Odnos stranica: 20:9 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 64GB |
| Slot za memorijsku karticu | microSD do 1TB |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/2.2, (wide), 1.0µm, PDAF Karakteristike: LED blic, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (wide) Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, A-GPS, LTEPP, SUPL, GLONASS, Galileo Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Senzor blizine Bezbednost: Čitač otiska prsta, Otključavanje licem WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi hotspot Bluetooth: 5.0 USB: USB-C 2.0 |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Snaga punjenja: do 15W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 163.5 x 74.5 x 8 mm Težina: 178.8 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.