Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished 11T 8/256GB Celestial Blue A Grade
from
$19,810.00
Ex Tax: $19,810.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6934177750724_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321875
- EAN: 6934177750724_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished 11T 8/256GB Celestial Blue A Grade
| Operativni sistem | Android 11, MIUI 12.5 |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Dimensity 1200 (6 nm) Procesor: OctaCore (1x3.0 GHz Cortex-A78 & 3x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) Grafički procesor: Mali-G77 MC9 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1080 x 2400 Tip ekrana: AMOLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 800 cd/m² (typ), 1000 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~395 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass Victus |
| Dual sim | Da (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.52", 0.7µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 5 MP, f/2.4, 50mm (telephoto macro), 1/5.0", 1.12µm, AF Karakteristike: Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.06", 1.0µm Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth: 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Podržava brzo punjenje do 67W |
| Boja | Plava |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 164.1 x 76.9 x 8.8 mm Težina: 203 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.