Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Mi 11 Lite 6/128GB Citrus Yellow A Grade
from
$9,610.00
Ex Tax: $9,610.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: Xiaomi
- Model: 6934177745201_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321872
- EAN: 6934177745201_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Mi 11 Lite 6/128GB Citrus Yellow A Grade
| Operativni sistem | Android 11, MIUI 12 |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM7350-AB Snapdragon 780G (5 nm) Procesor: OctaCore (1x2.4 GHz Kryo 670 & 3x2.2 GHz Kryo 670 & 4x1.90 GHz Kryo 670) Grafički procesor: Adreno 642 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.55” Rezolucija: 1080 x 2400 Tip ekrana: AMOLED Osvežavanje: 90 Hz Osvetljenje: 500 cd/m² Gustina piksela: ~402 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass 6 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 6GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.97", 0.7µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 119˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 5 MP (macro), AF Karakteristike: Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps; gyro-EIS |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, 27mm (wide), 1/3.4", 0.8µm Karakteristike: HDR, panorama Video: 1080p@30/60fps, 720p@120fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Žiroskop, Kompas, Virtuelni senzor blizine WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.2, A2DP, LE NFC: Da USB: USB-C 2.0, OTG |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4250 mAh Snaga punjenja: 33W (PD3.0, QC4) |
| Boja | Žuta |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 160.5 x 75.7 x 6.8 mm Masa: 159 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.