Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi Note 9 4/128GB Midnight Grey C Grade
from
$8,150.00
Ex Tax: $8,150.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941059643746_C
- Weight: 5.00
- SKU: 321858
- EAN: 6941059643746_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi Note 9 4/128GB Midnight Grey C Grade
| Operativni sistem | Android 10, MIUI 12 |
| Procesor i grafika | Model: MediaTek Helio G85 Frekvencija: 2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.53” Rezolucija: 1080 x 2340 Tip: IPS Zaštita: Corning Gorila Glass 5 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 48MP f1.8 + 8MP f2.2 + 2MP f2.4+ 2MP f2.4 |
| Prednja kamera | 13 MP f2.25 |
| Ostale karakteristike | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BDS Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth: 5.0 NFC: Da USB: USB-C 2.0 |
| Baterija | Li-Polymer 5020 mAh Podržava brzo punjenje do 18W |
| Boja | Siva |
| Mreža | GSM 850/900/1800/1900MHz W-CDMA 1/2/4/5/8 MHz LTE FDD 1/2/3/4/5/7/8/20/28 MHz LTE TDD 38/40/41 MHz |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 162.3 x 77.2 x 8.9 mm Težina: 199 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.