Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi 12C 3/64GB Gray A Grade
from
$9,300.00
Ex Tax: $9,300.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812715147_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321843
- EAN: 6941812715147_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi 12C 3/64GB Gray A Grade
| Operativni sistem | MIUI 13 zasnovan na Android 12 |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek MT6769Z Helio G85 (12 nm) Procesor: OctaCore (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) Grafički procesor: Mali-G52 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.71” Rezolucija: 720 x 1650 Tip ekrana: IPS Osvetljenje: 500 cd/m² Gustina piksela: ~268 ppi |
| Dual sim | Da (Nano SIM + Nano SIM) |
| Ram memorija | 3GB |
| Interna memorija | 64GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da, microSDXC |
| Zadnja kamera | 50 MP, (wide), PDAF 0.08 MP (depth) Karakteristike: LED flash, HDRVideo: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (wide) Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, BDS, GALILEO Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Virtuelni senzor blizine WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.1, A2DP, LE USB: microUSB 2.0 |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Snaga punjenja: 10W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 168.8 x 76.4 x 8.8 mm Težina: 192 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.