Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi 13C 8/256GB Midnight Black A Grade
from
$10,440.00
Ex Tax: $10,440.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812757482_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321824
- EAN: 6941812757482_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi 13C 8/256GB Midnight Black A Grade
| Operativni sistem | Android 13, MIUI 14 |
| Procesor i grafika | Model: MediaTek Helio G85 Čipset: Mediatek MT6769Z Helio G85 (12 nm) Procesor: OctaCore (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) Grafički procesor: Mali-G52 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.74” Rezolucija: 720 x 1600 Tip ekrana: IPS LCD Osvežavanje: 90 Hz Osvetljenje: 450 cd/m² Gustina piksela: ~260 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), PDAF 2 MP, f/2.4, (macro) 0.08 MP (auxiliary lens) Karakteristike: LED blic, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 Karakteristike: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GLONASS, GALILEO, Beidou, GPS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Kompas, Virtuelni senzor blizine WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Bluetooth: 5.3 USB: USB-C FM radio NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Snaga punjenja: do 18W PD |
| Boja | Crna |
| Mreža | 4G LTE FDD: 1/3/5/7/8/20/28 4G LTE TDD: 38/40/41 3G WCDMA: 1/5/8 2G GSM: 2/3/5/8 |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 168 x 78 x 8.09 mm Masa: 192 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.