Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi Note 14 8/256GB Ocean Blue A Grade
from
$17,880.00
Ex Tax: $17,880.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554408404_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321696
- EAN: 6932554408404_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi Note 14 8/256GB Ocean Blue A Grade
| Operativni sistem | Android 14, HyperOS |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Helio G99 Ultra (6 nm) Procesor: OctaCore (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) Grafika: Mali-G57 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1080 x 2400 Tip ekrana: AMOLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 1800 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~395 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass 5 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | microSDXC |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.7, (wide), 1/1.67", 0.64µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED blic, HDR, panorama Video: 1080p@30/60fps |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, (wide), 1/4.0", 0.7µm Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Senzor blizine, Žiroskop, Kompas Otpornost: IP54 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.3 USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5500 mAh Snaga punjenja: do 33W |
| Boja | Plava |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 163.25 x 76.55 x 8.16 mm Težina: 196.5 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.