Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB Midnight Black A Grade
from
$31,060.00
Ex Tax: $31,060.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812750582_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321691
- EAN: 6941812750582_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB Midnight Black A Grade
| Operativni sistem | Android 13, MIUI 14 |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Dimensity 7200 Ultra (4 nm) Procesor: OctaCore (2x2.8 GHz Cortex-A715 & 6x2.0 GHz Cortex-A510) Grafički procesor: Mali-G610 MC4 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1220 x 2712 Tip ekrana: AMOLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 1800 cd/m² Gustina piksela: ~446 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass Victus |
| Dual sim | Da (nano SIM + nano SIM ili nano SIM + eSIM) |
| Ram memorija | 12GB |
| Interna memorija | 512GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 200 MP, f/1.7, 23mm (wide), 1/1.4", 0.56µm, multi-directional PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 16mm, 120˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (macro) Karakteristike: Dual LED blic, HDR, panorama Video: 4K@24/30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.4, (wide) Karakteristike: HDR, panorama Video: 1080p@30/60fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: Beidou, GPS L1, GALILEO E1, GLONASS G1, QZSS, A-GPS Senzori: Senzor otiska prsta, Senzor blizine, Akcelerometar, Žiroskop, Kompas Otpornost: IP68 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.3 USB: USB-C 2.0 NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Snaga punjenja: 120W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 161.4 x 74.2 x 8.9 mm Težina: 204.5 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.