Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi Note 11 Pro 8/128GB Gray B Grade
from
$17,150.00
Ex Tax: $17,150.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6934177770333_B
- Weight: 5.00
- SKU: 304867
- EAN: 6934177770333_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi Note 11 Pro 8/128GB Gray B Grade
| Operativni sistem | Android 11, MIUI 13 |
| Procesor i grafika | Model: MediaTek Helio G96 Čipset: Mediatek MT6781 Helio G96 (12 nm) Procesor: OctaCore (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) Grafički procesor: Mali-G57 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1080 x 2400 Tip ekrana: AMOLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 700 cd/m² Gustina piksela: ~395 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass 5 |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/1.52", 0.7µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED flash, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.06" 1.0µm Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS L1, GLONASS G1, BDS B1, GALILEO E1 WLAN: 802.11b/g/n/ac Bluetooth: 5.1 NFC: Da USB: USB-C FM radio |
| Baterija | 5000mAh Podržava brzo punjenjenje do 67W |
| Boja | Siva |
| Mreža | 2G 3G 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 164.19 x 76.1 x 8.12 mm Težina: 202 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.