Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HUAWEI Refurbished P40 Lite 6/128GB Sakura Pink C Grade
from
$8,920.00
Ex Tax: $8,920.00
- Stock: In Stock
- Brand: HUAWEI
- Model: 6901443373772_C
- Weight: 5.00
- SKU: 321909
- EAN: 6901443373772_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$3,970.00
Ex Tax:$3,970.00
$4,430.00
Ex Tax:$4,430.00
$3,500.00
Ex Tax:$3,500.00
$43,960.00
Ex Tax:$43,960.00
$31,960.00
Ex Tax:$31,960.00
$25,130.00
Ex Tax:$25,130.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
$7,580.00
Ex Tax:$7,580.00
HUAWEI Refurbished P40 Lite 6/128GB Sakura Pink C Grade
| Operativni sistem | Android 10, EMUI 10 |
| Procesor i grafika | Čipset: Kirin 810 (7 nm) Procesor: OctaCore (2x2.27 GHz Cortex-A76 & 6x1.88 GHz Cortex-A55) Grafika: Mali-G52 MP6 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.4” Rezolucija: 1080 x 2310 Tip ekrana: IPS LCD Gustina piksela: ~398 ppi |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 6GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.4, (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED blic, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, (wide), 1/3.06", 1.0µm Karakteristike: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS Senzori: Senzor otiska prsta, Senzor blizine, Akcelerometar, Kompas WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.0 USB: USB-C 2.0 FM radio |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4200 mAh Snaga napajanja: 40W |
| Boja | Roze |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 159.2 x 76.3 x 8.7 mm Težina: 183 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.