Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HUAWEI Refurbished Nova 8i 6/128GB Moonlight Silver DS 4G C Grade
from
$11,660.00
Ex Tax: $11,660.00
- Stock: In Stock
- Brand: HUAWEI
- Model: 6941487218721_C
- Weight: 5.00
- SKU: 294675
- EAN: 6941487218721_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$3,970.00
Ex Tax:$3,970.00
$4,430.00
Ex Tax:$4,430.00
$3,500.00
Ex Tax:$3,500.00
$43,960.00
Ex Tax:$43,960.00
$31,960.00
Ex Tax:$31,960.00
$25,130.00
Ex Tax:$25,130.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
$7,580.00
Ex Tax:$7,580.00
HUAWEI Refurbished Nova 8i 6/128GB Moonlight Silver DS 4G C Grade
| Operativni sistem | Android 10, EMUI 11 |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm) Procesor: OctaCore (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) Grafika: Adreno 610 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1080 x 2376 Tip ekrana: IPS LCD Gustina piksela: ~391 ppi |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 6GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Ne |
| Zadnja kamera | 64 MP, f/1.9, 26mm (wide), PDAF 8 MP, f/2.4, 120˚, 17mm (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED flash, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, (wide) Karakteristike: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Senzor blizine, Akcelerometar, Žiroskop, Kompas WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.0 USB: USB-C 2.0 |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4300 mAh Snaga napajanja: 66W |
| Boja | Srebrna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 161.9 x 74.7 x 8.6 mm Težina: 190 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.