Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR Refurbished 70 8/256GB Crystal Silver B Grade
from
$14,430.00
Ex Tax: $14,430.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: HONOR
- Model: 6936520811373_B
- Weight: 5.00
- SKU: 321899
- EAN: 6936520811373_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR Refurbished 70 8/256GB Crystal Silver B Grade
| Operativni sistem | Android 12, Magic UI 6.1 |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM7325-AE Snapdragon 778G+ 5G (6 nm) Procesor: OctaCore (1x2.5 GHz Cortex-A78 & 3x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x1.9 GHz Cortex-A55) Grafika: Adreno 642L |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1080 x 2400 Tip ekrana: OLED Osvežavanje: 120 Hz Gustina piksela: ~395 ppi Odnos stranica: 20:9 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 54 MP, f/1.9, (wide), 1/1.49", PDAF 50 MP, f/2.2, 122˚ (ultrawide), AF Auxiliary lens Karakteristike: Dual-LED flash, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.4, (wide) Karakteristike: HDR Video: 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Kompas, Žiroskop, Senzor blizine WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.2, A2DP, LE, aptX HD USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4800 mAh Snaga napajanja: 66W |
| Boja | Srebrna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 161.4 x 73.3 x 7.9 mm Težina: 178 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.