Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR Refurbished X6a 4/128GB Midnight Black DS 4G A Grade
from
$8,240.00
Ex Tax: $8,240.00
- Stock: In Stock
- Brand: HONOR
- Model: 6936520826643_A
- Weight: 5.00
- SKU: 294633
- EAN: 6936520826643_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR Refurbished X6a 4/128GB Midnight Black DS 4G A Grade
| Operativni sistem | Android 13, MagicOS 8 |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Helio G36 (12 nm) Procesor: OctaCore (4x2.2 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) Grafika: PowerVR GE8320 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.56” Rezolucija: 720 x 1612 Tip ekrana: TFT LCD Osvežavanje: 90 Hz Gustina piksela: ~269 ppi Odnos stranica: 20:9 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED flash, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (wide) Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Senzor blizine, Žiroskop WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.1 USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5200 mAh Snaga napajanja: 22.5W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 163.3 x 75.1 x 8.4 mm Težina: 188 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.