Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA Edge 70 12/512GB Bronze Green (PBA50046RS)
from
$73,040.00
Ex Tax: $73,040.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840493613185
- Weight: 5.00
- SKU: 318696
- EAN: 840493613185
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA Edge 70 12/512GB Bronze Green (PBA50046RS)
| Operativni sistem | Android 16 |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM7750-AB Snapdragon 7 Gen 4 (4 nm) Procesor: OctaCore (1x2.8 GHz Cortex-720 & 4x2.4 GHz Cortex-720 & 3x1.8 GHz Cortex-520) Grafika: Adreno 722 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1220 x 2712 Tip ekrana: pOLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 4500 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~446 ppi Odnos stranica: 20:9 Brzina reagovanja na dodir: do 300 Hz Zaštita: Corning Gorilla Glass 7i, Mohs level 4 HDR10+ |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + eSIM) |
| Ram memorija | 12GB |
| Interna memorija | 512GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS 50 MP, f/2.0, 12mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF Namenski senzor svetla 3u1 Karakteristike: LED blic, HDR, panorama Video: 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, (wide), 0.64µm Karakteristike: HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo Senzori: Senzor za blizinu, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Brzinomer, Žiroskop, SAR sensor, Čvorište senzora, Magnetometar (e-kompas) Bezbednost: Čitač otiska prsta na ekranu, Otključavanje licem. ThinkShield Otpornost: IP69/IP68 Audio: Dual stereo zvučnici, Dolby Atmos, 2x Mikrofon WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 GHz • 5 GHz • 6 GHz, Wi-Fi 6E, Wi-Fi hotspot Bluetooth: 5.4 USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4800 mAh Snaga punjenja: 68W TurboPower Snaga bežičnog punjenja: 15W |
| Boja | Zelena |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 159 x 74 x 5.99 mm Težina: 159 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.