Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR X7d 8GB/256GB Meteor Silver (5109BYBD)
from
$24,910.00
Ex Tax: $24,910.00
- Stock: In Stock
- Brand: HONOR
- Model: 6936520875511
- Weight: 5.00
- SKU: 309940
- EAN: 6936520875511
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR X7d 8GB/256GB Meteor Silver (5109BYBD)
| Operativni sistem | Android 15, Magic OS 9 |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) Procesor: OctaCore (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) Grafički procesor: Adreno 610 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.77” Rezolucija: 720 x 1610 Tip ekrana: TFT LCD Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 700 cd/m², 850 cd/m² (HBM) Gustina piksela: ~261 ppi Odnos stranica: 20:9 Paleta boja: 16.7 miliona boja |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.67", 0.64µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED blic, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (wide) Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, AGPS, Glonass, BeiDou, Galileo Senzori: Senzor otiska prsta, Senzor gravitacije, Kompas, Senzor ubrzanja, Senzor ambijentalnog svetla, Senzor blizine WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.0, A2DP, LE USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 6500 mAh Snaga punjenja: 35W |
| Boja | Srebrna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 166.89 x 76.8 x 8.24 mm Masa: 208 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.