Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
IPRO A25 32MB/32MB Crni (7801346)
from
$2,600.00
Ex Tax: $2,600.00
- Stock: In Stock
- Brand: IPRO
- Model: 8600356073158
- Weight: 5.00
- SKU: 159642
- EAN: 8600356073158
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$1,480.00
Ex Tax:$1,480.00
$1,480.00
Ex Tax:$1,480.00
$1,850.00
Ex Tax:$1,850.00
$2,160.00
Ex Tax:$2,160.00
$1,770.00
Ex Tax:$1,770.00
$2,270.00
Ex Tax:$2,270.00
$2,600.00
Ex Tax:$2,600.00
$2,000.00
Ex Tax:$2,000.00
IPRO A25 32MB/32MB Crni (7801346)
| Operativni sistem | Fabrički |
| Procesor i grafika | SC6531E Čipset: SC6531E |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 2.4" Rezolucije ekrana: 320 x 240 Tip ekrana: LCD |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 32MB |
| Interna memorija | 32MB |
| Slot za memorijsku karticu | MicroSD maksimalno do 16 GB |
| Zadnja kamer | Rezolucija zadnje kamere (numerička)0.08 Mpix |
| Prednja kamera | Rezolucija prednje kamere (numarička) |
| Ostale karakteristike | FM radio, MP3 / MP4 plejer, Bluetooth, Wireless Dimenzije: 125 x 53 x 14 mm Masa: 76 g Materijal: Plastika |
| Baterija | Trajanje baterije1000 mAh |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G standardi |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.