Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
WIKO Power U10 3/32GB Svetlo Plava
from
$7,980.00
Ex Tax: $7,980.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: Wiko
- Model: 6943279425171
- Weight: 5.00
- SKU: 97103
- EAN: 6943279425171
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$8,218.67
Ex Tax:$8,218.67
WIKO Power U10 3/32GB Svetlo Plava
| Operativni sistem | Android 11 |
| Procesor i grafika | Procesor: Octa Core MediaTeck 1,8 GHz,8 total cores, MAX 1.8GHz Čipset: MediaTek Helio A25 Grafička: PowerVR GE8320 Brzina: 11% performansi najbržeg procesora |
| Ekran | Ekran: 6,8" IPS Rezolucija: 720 x 1640 px |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Slot za memorijsku karticu | Micro SD do 256 GB |
| Zadnja kamer | 13 MP |
| Prednja kamera | 5 MP |
| Ostale karakteristike | Senzori: Akcelerometar, magnetni, blizine, svetlosni USB 2.0 USB OTG 3,5 mm Bluetooth 4.2 Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2,4 GHz Access Point Wi-FiSinhronizacija sa PC računarom Formati reprodukcije: Audio: MP3, AMR, WAV, AAC Video: AVI, MP4, 3GP, H.264 Slike: JPEG, GIF, PNG, BMP GPS Izrada: Staklo (napred), Plastika (nazad), Plastika (deta |
| Baterija | 5000mAh Li-Po 10W kabl punjenje |
| Boja | Plava |
| Mreža | 3G 4G |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 17,3 cm x 7,8 cm x 0,9 cm Težina: 206 g |
| Zakonska saobraznost | 2 Godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.