Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi A5 3/64GB Midnight Black (MZB0JREEU)
from
$8,560.00
Ex Tax: $8,560.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554425777
- Weight: 5.00
- SKU: 298181
- EAN: 6932554425777
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi A5 3/64GB Midnight Black (MZB0JREEU)
| Operativni sistem | Android 14 (Go Edition), MIUI |
| Procesor i grafika | Octa Core (2 x A75@2.2GHz + 6 x A55@1.8GHz) MediaTek Helio G36, 12nm PowerVR GE8320 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.71″ Osvežavanje ekrana: 90 Hz Rezolucija: 1640 × 720 Osvetljenje ekrana: 500 nita (tipično) IPS LCD Corning Gorilla Glass Sunlight display Reading mode |
| Dual sim | Dual SIM, Nano SIM, eSIM: Ne |
| Ram memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Slot za memorijsku karticu | Proširenje interne memorije: microSD do 1TB |
| Zadnja kamera | 8.0 Mpix + senzor dubine 8 MP (f/2.0), 1/4.0", 1.12µm, AF, LED blic Portret mod, HDR, Night mode Video recording: • 1080p: 30fps |
| Prednja kamera | 5 MP Video: 1080p@30fps Beautify mod |
| Ostale karakteristike | Bluetooth 5.0 GPS: A-GPS, Glonass, Galileo Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz) NFC: Ne Izlaz za slušalice: Da Senzori: • Otključavanje licem • Akcelerometar • Senzor blizine • E-kompas |
| Baterija | Kapacitet: 5000 mAh Snaga punjenja: 10 W Interfejs za punjenje: USB-C |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G: Da 3G: Da 4G (LTE): Da 5G: Ne |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 168.4 x 76.3 x 8.2 mm Masa: 192 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.