Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA G72 8/128GB Mineral White + punjač + silikon
from
$16,550.00
Ex Tax: $16,550.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023246173
- Weight: 5.00
- SKU: 296534
- EAN: 840023246173
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA G72 8/128GB Mineral White + punjač + silikon
| Operativni sistem | Android 12 |
| Procesor i grafika | Opis procesora: MediaTek Helio G99 Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) Čipset: MediaTek MT8781 Helio G99 Grafika: Mali-G57 MC2 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.6" Karakteristike ekrana: • Gustina ekrana: ~402 ppi • Rezolucija: 2400 x 1080 • Osvetljenje ekrana: 1300 • Odnos stranica: 20:9 • P-OLED • 120Hz • HDR10+ |
| Dual sim | Da, 2 Nano SIM |
| Ram memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Slot za memorijsku karticu | Mogućnost proširenja memorije: 1 TB (MicroSD) |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.7, (wide), 1/1.52", 0.7µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) Features: LED flash, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5, (wide), 1.0µm Features: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: • Čitač otiska prsta • Akcelerometar • Žiroskop • Kompas • Senzor blizine Opis Bluetooth: Bluetooth 5.1, A2DP, LE Opis GPS: GPS, GLONASS, GALILEO Opis Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Radio: Da Interfejs za punjenje: USB-C NFC: Da Izlaz za slušalice: Da |
| Baterija | 5000 mAh Snaga brzog punjenja: 33 W |
| Boja | Bela |
| Mreža | 2G mreža: Da 3G mreža: Da 4G (LTE): Da 5G mreža: Ne |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 160.5 x 74.4 x 7.9 mm Masa: 166g |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.