Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
ZTE Blade A35 4/64GB Starry Black (ZTE_BA35B)
from
$8,590.00
Ex Tax: $8,590.00
- Stock: In Stock
- Brand: ZTE
- Model: 6902176142048
- Weight: 5.00
- SKU: 294912
- EAN: 6902176142048
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$9,640.00
Ex Tax:$9,640.00
$19,210.00
Ex Tax:$19,210.00
$28,350.00
Ex Tax:$28,350.00
$25,530.00
Ex Tax:$25,530.00
ZTE Blade A35 4/64GB Starry Black (ZTE_BA35B)
| Operativni sistem | Android 14 |
| Procesor i grafika | Čipset: Unisoc SC9863A1 (22 nm) Procesor: OctaCore (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) Grafika: IMG8322 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.75” Rezolucija: 720 x 1600 Tip ekrana: IPS LCD Osvežavanje: 90 Hz Gustina piksela: ~262 ppi Odnos stranica: 20:9 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 64GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da, microSDXC |
| Zadnja kamera | 8 MP, AF Karakteristike: LED blic Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 2 MP Video: Da |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO Senzori: Akcelerometar WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n Bluetooth: 5.2 USB: USB-C 2.0 FM radio |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Snaga punjenja: do 10W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 167.7 x 77.4 x 8.5 mm |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.