Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
REALME 14 Pro+ 5G 12/512GB Pearl White (RMX5051)
from
$61,700.00
Ex Tax: $61,700.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: REALME
- Model: 6941764453135
- Weight: 5.00
- SKU: 294928
- EAN: 6941764453135
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$46,780.00
Ex Tax:$46,780.00
$3,890.00
Ex Tax:$3,890.00
$34,020.00
Ex Tax:$34,020.00
$36,620.00
Ex Tax:$36,620.00
$36,620.00
Ex Tax:$36,620.00
$37,240.00
Ex Tax:$37,240.00
$20,570.00
Ex Tax:$20,570.00
$55,880.00
Ex Tax:$55,880.00
REALME 14 Pro+ 5G 12/512GB Pearl White (RMX5051)
| Operativni sistem | Android 15, Realme UI 6.0 |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) Procesor: OctaCore (1x2.5 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) Grafika: Adreno 710 (940 MHz) |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.83” Rezolucija: 1272 x 2800 Tip ekrana: OLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 1500 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~450 ppi Paleta boja: 1.07 milijarda boja Zaštita: Corning Gorilla Glass 7i |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + eSIM) |
| Ram memorija | 12GB |
| Interna memorija | 512GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema mogućnost proširenja |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS 50 MP, f/2.7, 73mm, (periscope telephoto), 1/1.95", 0.8µm, multi-directional PDAF, OIS, 3x optical zoom 8 MP, f/2.2, 16mm, 112˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm Karakteristike: Senzor spektra boja, LED blic, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 21mm (wide), 1/2.74", 0.8µm, AF Karakteristike: Panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Senzor blizine, Žiroskop, Kompas Otpornost: IP68, IP69 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band Bluetooth: 5.2 USB: USB-C 2.0 NFC: 360˚ |
| Baterija | Kapacitet baterije: 6000 mAh Snaga punjenja: do 80W |
| Boja | Bela (Pearl White) |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 163.5 x 77.3 x 8 mm Težina: 194 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.