Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR X6c 6/128GB/Plava (5109BVFS)
from
$14,130.00
Ex Tax: $14,130.00
- Stock: In Stock
- Brand: HONOR
- Model: 6936520871780
- Weight: 5.00
- SKU: 293847
- EAN: 6936520871780
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR X6c 6/128GB/Plava (5109BVFS)
| Dizajn | Monoblok |
| Boja | Plava-Ocean Cyan |
| Dijagonala ekrana | 6.61" |
| Rezolucija | 1604 x 720 |
| Karakteristike ekrana | Osvežavanje ekrana: 120Hz |
| Gustina ekrana: 266 ppi | |
| Rezolucija: 1604 x 720 | |
| Osvetljenje ekrana: 1010 nits (peak) | |
| Odnos stranica: 20:9 | |
| TFT LCD | |
| Operativni sistem | Android |
| Verzija operativnog sistema | Android 15, MagicOS 9.0 |
| RAM (memorija) | 6 GB |
| Opis procesora | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) |
| Grafika | Mali-G52 MC2 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje interne memorije | microSDXC |
| Opis zadnje kamere | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF |
| Auxiliary lens | |
| Features: LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Opis prednje kamere | 5 MP, f/2.2, (wide) |
| Video: 1080p@30fps | |
| Senzori | Bočno postavljen senzor otiska prsta |
| Akcelerometar | |
| Senzor blizine | |
| Bluetooth | Da |
| Opis Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Opis GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Wi-Fi | Da |
| Opis Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Interfejs za punjenje | USB-C |
| Radio | Ne |
| NFC | Da |
| Izlaz za slušalice | Da |
| Snaga punjenja | 35 W |
| Otpornost na prašinu i vodu | IP64 |
| Kapacitet baterije | 5300 mAh |
| SIM slot | Dual SIM |
| SIM slot tip | Nano SIM |
| eSIM | Ne |
| 2G mreža | Da |
| 3G mreža | Da |
| 4G (LTE) | Da |
| 5G mreža | Ne |
| Dimenzije | 163.95 x 75.6 x 8.39 mm |
| Masa | 199 g |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.