Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi A5 4/128GB Ocean Blue (MZB0JSTEU)
from
$9,970.00
Ex Tax: $9,970.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554425241
- Weight: 5.00
- SKU: 282561
- EAN: 6932554425241
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi A5 4/128GB Ocean Blue (MZB0JSTEU)
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS |
| Procesor i grafika | Čipset: Unisoc T7250 (12 nm) Procesor: OctaCore (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) Grafika: Mali-G57 MP1 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.88” Rezolucija: 720 x 1640 Tip ekrana: IPS LCD Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 450 cd/m² Gustina piksela: ~260 ppi Odnos stranica: 20:9 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da, microSDXC |
| Zadnja kamera | 32 MP, f/2.0, (wide) Karakteristike: LED blic, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (wide) Karakteristike: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Virtuelni senzor blizine, Kompas WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Bluetooth: 5.2 USB: USB-C 2.0 FM radio |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5200 mAh Snaga punjenja: do 15W |
| Boja | Plava (Ocean Blue) |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 171.7 x 77.8 x 8.3 mm Težina: 193 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.