Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
INFINIX Hot 40i 8/256GB Starlit Crna
from
$14,280.00
Ex Tax: $14,280.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: INFINIX
- Model: 4894947012884
- Weight: 5.00
- SKU: 246791
- EAN: 4894947012884
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
INFINIX Hot 40i 8/256GB Starlit Crna
| Operativni sistem | Android 13, XOS 13 |
| Procesor i grafika | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) Čipset: Unisoc T606 (12 nm) Grafika: Mali-G57 MP1 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.56" Karakteristike ekrana: Gustina ekrana: ~269 ppi Osvetljenje ekrana: 480 niti Rezolucija: 1612 x 720 Osvežavanje ekrana: 90Hz Odnos stranica: 20:9 IPS LCD |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB Proširenje interne memorije: microSDXC |
| Radio | Da |
| Zadnja kamer | 50 Mpix Opis zadnje kamere: 50 MP, f/1.6, (wide), AF 0.08 MP, (auxiliary lens) Features: Quad-LED flash, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.2, (wide) Features: Dual-LED flash Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: Čitač otiska prsta (bočno montiran) Akcelerometar Kompas Senzor blizine Opis Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Interfejs za punjenje: USB-C Izlaz za slušalice: Da SIM slot: Dual SIM SIM slot tip: Nano SIM eSIM: Ne |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Snaga punjenja: 18 W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža: Da 3G mreža: Da 4G (LTE): Da 5G mreža: Ne |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 163.6 x 75.6 x 8.3 mm Masa: 190 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.