Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi 13C 6/128GB Clover Zelena
from
$11,910.00
Ex Tax: $11,910.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812753866
- Weight: 5.00
- SKU: 248317
- EAN: 6941812753866
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi 13C 6/128GB Clover Zelena
| Operativni sistem | Android 13, MIUI 14 |
| Procesor i grafika | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) Čipset: Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) Grafika: Mali-G52 MC2 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.74" Gustina ekrana: ~260 ppi Osvetljenje ekrana: 450 nits (typ), 600 nits (HBM) Osvežavanje: 90Hz Rezolucija: 1600 x 720 Odnos stranica: 20:9 IPS LCD Corning Gorilla Glass |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB Proširenje interne memorije: microSD do 1TB |
| Slot za memorijsku karticu | SIM slot: Dual SIM SIM slot tip: Nano SIM + Nano SIM eSIM: Ne |
| Zadnja kamer | 50 Mpix + 2 Mpix Opis zadnje kamere: 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), PDAF 2 MP, f/2.4, (macro) 0.08 MP (auxiliary lens) Features: LED flash, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 Features: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: Čitač otiska prsta (bočno montiran) Akcelerometar Kompas Virtuelni senzor blizine Opis Bluetooth: 5.3, A2DP, LE Opis GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS Opis Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Radio: Da NFC: Ne Izlaz za slušalice: Da |
| Baterija | 5000 mAh Snaga punjenja: 18 W Interfejs za punjenje: USB-C |
| Boja | Zelena |
| Mreža | 2G mreža: Da 3G mreža: Da 4G (LTE): Da 5G mreža: Ne |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 168 x 78 x 8.1 mm Masa: 192 g |
| Garancija | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.