Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
BLACKVIEW Mobilni telefon Shark 8 8/256 GB
from
$19,060.00
Ex Tax: $19,060.00
- Stock: In Stock
- Brand: BLACKVIEW
- Model: 6931548315179
- Weight: 5.00
- SKU: 243640
- EAN: 6931548315179
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$11,930.00
Ex Tax:$11,930.00
$2,500.00
Ex Tax:$2,500.00
$1,570.00
Ex Tax:$1,570.00
$2,140.00
Ex Tax:$2,140.00
$1,630.00
Ex Tax:$1,630.00
$1,570.00
Ex Tax:$1,570.00
$1,800.00
Ex Tax:$1,800.00
$1,690.00
Ex Tax:$1,690.00
BLACKVIEW Mobilni telefon Shark 8 8/256 GB
| Operativni sistem | Android 13 |
| Ekran | Displej 6.78" Rezolucija 2.4K FHD+, 1080x2460px Osvežavanje ekrana 120Hz |
| Dual sim | Dual SIM |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Zadnja kamer | 64MP (Samsung® ISOCELL GW3) |
| Prednja kamera | 13MP (Samsung® ISOCELL 3L6) |
| Baterija | 5000mAh 33W brzo punjenje |
| Boja | Grey |
| Ostalo | Pakovanje Telefon Punjač Kabl za punjenje (USB-C na USB-C) korisničko upustvo Silikonska maskica |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije 168.5*76.6*8.35mm |
| Garancija | 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.