Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
BEKO WUE 6411 XWW
from
$27,330.00
Ex Tax: $27,330.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: BEKO
- Model: 8690842340024
- Weight: 25.00
- SKU: 58928
- UPC: E
- EAN: 8690842340024
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$9,710.00
Ex Tax:$9,710.00
$67,840.00
Ex Tax:$67,840.00
$69,200.00
Ex Tax:$69,200.00
$104,110.00
Ex Tax:$104,110.00
$79,970.00
Ex Tax:$79,970.00
$66,140.00
Ex Tax:$66,140.00
$28,500.00
Ex Tax:$28,500.00
$30,810.00
Ex Tax:$30,810.00
$4,070.00
Ex Tax:$4,070.00
$4,680.00
Ex Tax:$4,680.00
$34,020.00
Ex Tax:$34,020.00
$29,240.00
Ex Tax:$29,240.00
$49,420.00
Ex Tax:$49,420.00
$48,790.00
Ex Tax:$48,790.00
$47,860.00
Ex Tax:$47,860.00
$59,550.00
Ex Tax:$59,550.00
BEKO WUE 6411 XWW
| Model | WUE 6411 XWW |
| Tip | Mašina za pranje veša |
| Broj obrtaja | 800rpm |
| Kapacitet | 6kg |
| Dimenzije | Visina 84cm Širina 60cm Dubina 44cm Dimenzije 840mm x 600mm x 440mm |
| Energetska klasa | E (detaljnije objašnjenje o novim energetskim klasama pogledajte na linku) |
| Ostalo | Aquawave bubanj |
| Garancija | 60 meseci |
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.