Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
WHIRLPOOL OMSK58RU1SX ugradna rerna
from
$46,620.00
Ex Tax: $46,620.00
- Stock: In Stock
- Brand: WHIRLPOOL
- Model: 8003437939549
- Weight: 25.00
- SKU: 182919
- EAN: 8003437939549
- MPN: bc
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$58,620.00
Ex Tax:$58,620.00
$41,600.00
Ex Tax:$41,600.00
$76,040.00
Ex Tax:$76,040.00
$31,000.00
Ex Tax:$31,000.00
$38,730.00
Ex Tax:$38,730.00
$23,970.00
Ex Tax:$23,970.00
$32,490.00
Ex Tax:$32,490.00
$11,450.00
Ex Tax:$11,450.00
$15,430.00
Ex Tax:$15,430.00
$14,250.00
Ex Tax:$14,250.00
$30,430.00
Ex Tax:$30,430.00
$31,500.00
Ex Tax:$31,500.00
$32,580.00
Ex Tax:$32,580.00
$31,160.00
Ex Tax:$31,160.00
$59,810.00
Ex Tax:$59,810.00
WHIRLPOOL OMSK58RU1SX ugradna rerna
| Tip : | Ugradna rerna |
| Energetska klasa : | A+ (po prethodnoj klasifikaciji) |
| Karakteristike rerne | |
| Zapremina : | 71l |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja : | Srebrna |
| Visina : | 59.5cm |
| Širina : | 59.5cm |
| Dubina : | 55.1cm |
| Težina : | 27.1kg |
| Pakovanje : | 2 pleha za pečenje (1 duboka), 1 rešetka |
| Ostalo | |
| Napomena : | Elektronska kontrola temperature |
| Podržane tehnologije : | Cook3 |
| Čišćenje : | Pirolitičko samočišćenje, Hidrolitičko čišćenje |
| Ostalo : | 1 svetlo (levo) |
| Reklamacioni period | |
| Napomena : | Pravo na 5 godina zakonske saobraznosti ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.Zakonska saobraznost.eu/ |
| Reklamacioni period : | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.