Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
TESLA BO800SX,8 funkcija,crna-inox
from
$26,610.00
Ex Tax: $26,610.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: TESLA
- Model: 8606018854172
- Weight: 25.00
- SKU: 60887
- EAN: 8606018854172
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$58,620.00
Ex Tax:$58,620.00
$41,600.00
Ex Tax:$41,600.00
$76,040.00
Ex Tax:$76,040.00
$31,000.00
Ex Tax:$31,000.00
$38,730.00
Ex Tax:$38,730.00
$23,970.00
Ex Tax:$23,970.00
$32,490.00
Ex Tax:$32,490.00
$9,710.00
Ex Tax:$9,710.00
$8,580.00
Ex Tax:$8,580.00
$8,580.00
Ex Tax:$8,580.00
$21,140.00
Ex Tax:$21,140.00
$11,620.00
Ex Tax:$11,620.00
$14,400.00
Ex Tax:$14,400.00
$13,960.00
Ex Tax:$13,960.00
$17,850.00
Ex Tax:$17,850.00
TESLA BO800SX,8 funkcija,crna-inox
| Tip rerne | Multifunkcionalna |
|---|---|
| Vrsta | Nezavisna |
| Zapremina | 60 l |
| Energetska klasa | A |
| Način upravljanja | Elektronsko (Na dodir) |
| Boja | Crna/Inox |
| Maksimalna temperatura rerne | 40-240⁰C |
| Funkcije i karakteristike | - Ventilator (odmrzavanje) - Niski gril i ventilator - Donji grejač sa ventilatorom - Donji i gornji grejač - Donji i gornji grejač sa ventilatorom - Gornji grejač sa ventilatorom Gril - Tajmer: digitalni programator sa 3 dugmeta osetljivih na dodir |
| Oprema | - Vrata sa duplim staklom - Žičane vođice - Aluminijumska ručica - 1 pleh + 1 rešetka + 1 duboki pleh - 1x svetlo |
| Priključna snaga | 2.3 kW |
| Potrošnja el. Energije | Statična: 0.76 kWh/ciklus Sa ventilatorom: 0.75 kWh/ciklus |
| Masa | 29.3 kg |
| Dimenzije | 59.5 x 56.5 x 59.5 cm |
| Prava potrošača | 60 meseci |
| EAN | 8606018854172 |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.