Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
VILLAGER VEPS 915 Teleskopska električna testera
from
$13,640.00
Ex Tax: $13,640.00
- Stock: In Stock
- Brand: VILLAGER
- Model: 8605032610870
- Weight: 5.00
- SKU: 58032
- EAN: 8605032610870
- MPN: bc
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$13,870.00
Ex Tax:$13,870.00
$8,400.00
Ex Tax:$8,400.00
$8,400.00
Ex Tax:$8,400.00
$6,930.00
Ex Tax:$6,930.00
$10,490.00
Ex Tax:$10,490.00
$14,560.00
Ex Tax:$14,560.00
$4,400.00
Ex Tax:$4,400.00
$4,520.00
Ex Tax:$4,520.00
$5,050.00
Ex Tax:$5,050.00
$5,040.00
Ex Tax:$5,040.00
$13,750.00
Ex Tax:$13,750.00
$136,240.00
Ex Tax:$136,240.00
$59,790.00
Ex Tax:$59,790.00
VILLAGER VEPS 915 Teleskopska električna testera
| Kategorija | Električne testere |
| Tip motora | Elektro-motor |
| Radni napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 750 W |
| Dužina vodilice | 240 mm |
| Model vodilice | Oregon 20 cm 3/8 0.5 |
| Dužina teleskopskog nastavka | 190 cm |
| Broj zuba lanca | 6 |
| Model lanca | Oregon 3/8 0.5 mm |
| Brzina lanca | 11 m/s |
| Zapremina rezervoara za ulje | 60 ml |
| Masa | 3.1 kg |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.