Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi 12 4/128GB Midnight Black B Grade
from
$13,430.00
Ex Tax: $13,430.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812731208_B
- Weight: 5.00
- SKU: 321819
- EAN: 6941812731208_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi 12 4/128GB Midnight Black B Grade
| Operativni sistem | MIUI 14 zasnovan na Android 13 |
| Procesor i grafika | Model: MediaTek Helio G88 Čipset: Mediatek MT6769H Helio G88 (12 nm) Procesor: OctaCore (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) Grafički procesor: Mali-G52 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.79” Rezolucija: 1080 x 2460 Tip ekrana: IPS Osvežavanje: 90 Hz Osvetljenje: 550 cd/m² (HBM) Gustina piksela: ~396 ppi |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF 8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) Karakteristike: LED flash, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.1, (wide) Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, Beidou WLAN: Wi-Fi 2.4GHz | 5GHz Bluetooth: 5.3 NFC: Da USB: USB-C |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh Podržava brzo punjenje do 18W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 4G LTE FDD: 1/3/5/7/8/20/28 4G LTE TDD: 38/40/41 3G WCDMA: 1/5/8 2G GSM: 2/3/5/8 |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 168.60 x 76.28 x 8.17 mm Težina: 198.5 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.