Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi 10C 4/64GB Graphite Gray A Grade
from
$7,270.00
Ex Tax: $7,270.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6934177774171_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321816
- EAN: 6934177774171_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi 10C 4/64GB Graphite Gray A Grade
| Operativni sistem | MIUI 13, baziran na Android 11 |
| Procesor i grafika | Model: Snapdragon 680 Čipset: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) Procesor: OctaCore (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) Grafički procesor: Adreno 610 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.71” Rezolucija: 720 x 1650 Tip ekrana: IPS Gustina piksela: ~268 ppi Zaštita: Corning Gorilla Glass 3 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 64GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, 26mm (wide), PDAF 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED flash, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: A-GPS, GLONASS, GALILEO, Beidou WLAN: Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac Bluetooth: 5.0 NFC: Da USB: USB-C FM radio |
| Baterija | 5000mAh Podržava brzo punjene do 18W |
| Boja | Siva |
| Mreža | 4G LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28 4G LTE TDD: 38/40/41 (B41 2535-2655MHz) 3G WCDMA: 1/2/4/5/8 2G GSM: 850 900 1800 1900MHz |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 169.59 x 76.56 x 8.29 mm Težina: 190 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.