Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Refurbished Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black A Grade
from
$19,920.00
Ex Tax: $19,920.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812759011_A
- Weight: 5.00
- SKU: 321430
- EAN: 6941812759011_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Refurbished Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black A Grade
| Operativni sistem | Android 13, MIUI 14 |
| Procesor i grafika | Čipset: MediaTek Helio G99-Ultra Procesor: OctaCore 2.2 GHz Grafički procesor: Mali-G57 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.67” Rezolucija: 1080 x 2400 Tip ekrana: AMOLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 500 cd/m² Gustina piksela: ~446 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass 5 |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 200 MP, f/1.7, 23mm (wide), 1/1.4", 0.56µm, multi-directional PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (macro) Karakteristike: LED blic, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.4, (wide), 1/3.06", 1.0µm Karakteristike: HDR, panorama Video: 1080p@30/60fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, BDS (B1I+B1c), GALILEO, QZSS Senzori: Senzor otiska prsta, Senzor blizine, Akcelerometar, Žiroskop, Kompas, Virtuelni senzor blizine Otpornost: IP54 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Bluetooth: 5.2 USB: USB-C NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5000 mAh Snaga punjenja: 67W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 161.1 x 74.95 x 7.98 mm Težina: 188 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.