Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR Refurbished Magic4 Lite 6/128GB Ocean Blue C Grade
from
$10,860.00
Ex Tax: $10,860.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: HONOR
- Model: 6936520805457_C
- Weight: 5.00
- SKU: 321892
- EAN: 6936520805457_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR Refurbished Magic4 Lite 6/128GB Ocean Blue C Grade
| Operativni sistem | Android 11, Magic UI 4.2 |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) Procesor: OctaCore (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) Grafika: Adreno 619 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.81” Rezolucija: 1080 x 2388 Tip ekrana: IPS LCD Osvežavanje: 120 Hz Gustina piksela: ~388 ppi Odnos stranica: 20:9 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 6GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Ne |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), PDAF 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) Karakteristike: LED flash, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5 Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Senzor blizine, Žiroskop, Kompas WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.1 USB: USB-C 2.0, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4800 mAh Snaga napajanja: 66W |
| Boja | Plava |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 166 x 75.8 x 8 mm Težina: 189 g |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.