Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR Refurbished 9X 4/128GB Sapphire Blue B Grade
from
$6,900.00
Ex Tax: $6,900.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: HONOR
- Model: 6901443349111_B
- Weight: 5.00
- SKU: 321883
- EAN: 6901443349111_
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR Refurbished 9X 4/128GB Sapphire Blue B Grade
| Operativni sistem | Android 9.0 |
| Procesor i grafika | Čipset: Kirin 710F (12 nm) Procesor: OctaCore (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) Grafički procesor: Mali-G51 MP4 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.59” Rezolucija: 1080 x 2340 Tip ekrana: IPS LCD Gustina piksela: ~391 ppi Odnos stranica: 19.5:9 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.4, 13mm (ultrawide) Auxiliary lens Karakteristike: LED blic, HDR, panorama Video: 1080p@30/60fps |
| Prednja kamera | Pop-up 16 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.06", 1.0µm Video: 1080p@60fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Kompas, Virtuelni senzor blizine, Žiroskop WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 4.2, A2DP, LE USB: USB-C 2.0 |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4000 mAh Snaga punjenja: 10W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 163.5 x 77.3 x 8.8 mm Masa: 196.8 g |
| Zakonska saobraznost | 12 meseci |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.