Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR X5c Plus 4GB/128GB Midnight Black (5109BYFH)
from
$14,170.00
Ex Tax: $14,170.00
- Stock: In Stock
- Brand: HONOR
- Model: 6936520876136
- Weight: 5.00
- SKU: 312889
- EAN: 6936520876136
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR X5c Plus 4GB/128GB Midnight Black (5109BYFH)
| Operativni sistem | Android 15, Magic OS 9 |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Helio G81 (12 nm) Procesor: OctaCore (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) Grafički procesor: Mali-G52 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.74” Rezolucija: 720 x 1600 Tip ekrana: TFT LCD Osvežavanje: 90 Hz Gustina piksela: ~260 ppi Odnos stranica: 20:9 Paleta boja: 16.7 miliona boja |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF Auxiliary Camera Karakteristike: LED blic, HDR, panorama Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (wide) Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, AGPS, Glonass, BeiDou, Galileo Senzori: Senzor otiska prsta, Senzor ambijentalnog svetla, Akcelerometar WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.1, A2DP, LE, aptX HD USB: USB-C 2.0, OTG |
| Baterija | Kapacitet baterije: 5260 mAh Snaga punjenja: 15W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 167 x 77 x 7.89 mm Masa: 186 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.