Free Shipping
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
APPLE IPhone 16 Plus 128GB Black (mxvu3sx/a)
from
$146,640.00
Ex Tax: $146,640.00
- Stock: In Stock
- Brand: APPLE
- Model: 195949722233
- Weight: 5.00
- SKU: 250028
- EAN: 195949722233
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$83,410.00
Ex Tax:$83,410.00
$83,410.00
Ex Tax:$83,410.00
$102,220.00
Ex Tax:$102,220.00
$102,220.00
Ex Tax:$102,220.00
$56,330.00
Ex Tax:$56,330.00
$56,330.00
Ex Tax:$56,330.00
$56,330.00
Ex Tax:$56,330.00
APPLE IPhone 16 Plus 128GB Black (mxvu3sx/a)
| s proizvoda: | • "Action" dugme omogućava brz pristup funkcijama kao što su tihi režim, baterijska lampa, kamera ili glasovna beleška. Pritiskom i zadržavanjem, možete pokrenuti željenu radnju, koristiti prečice za aplikacije ili niz zadataka, ili prilagoditi akcije prema vremenu ili lokaciji. Dostupne fukncije uključuju: tihi režim, fokus, kamera, baterijska lampa, glasovna beleška, prepoznavanje muzike, prevod, lupa, kontrole, prečice, pristupačnost. • Sada možete snimiti savršenu fotografiju ili video u rekordnom vremenu. Dugme za kontrolu kamere vam omogućava lakši pristup alatima kamere — jednostavnim prevlačenjem prsta podešavate funkcije kao što su ekspozicija ili dubina polja, menjate objektive ili koristite digitalni zum da kadrirate snimak tačno onako kako želite. • Nova Ultra Wide kamera sa autofokusom pravi izuzetno oštre i detaljne makro fotografije i video snimke. Takođe možete kadrirati šire scene bez pomeranja unazad. Zahvaljujući većem otvoru blende i većim pikselima, kamera može da uhvati do 2.6 puta više svetla za bolji kvalitet slike, čak i pri slabom osvetljenju. |
| Boja: | Crna |
| Dijagonala ekrana: | 6.7" |
| Karakteristike ekrana: | • Gustina ekrana: ~460 ppi • Rezolucija: 2796 x 1290 • Osvetljenje ekrana: 1000 niti (HBM),1600 niti (HDR), 2000 niti (peak) • Odnos stranica: 19.5 : 9 • Super Retina XDR OLED • Dynamic Island • HDR10 • Dolby Vision • Oleofobni premaz otporan na otiske prstiju • Ceramic Shield staklo (2024 generacija) |
| Verzija operativnog sistema: | iOS 18 |
| RAM memorija: | 8 GB |
| Opis procesora: | 6-core CPU |
| Čipset: | Apple A18 (3 nm) |
| Grafika: | Apple GPU (5-jezgarna grafika) |
| Interna memorija: | 128 GB |
| Proširenje interne memorije: | Bez mogućnosti proširenja |
| Zadnja kamera: | 48.0 Mpix + 12 Mpix |
| Stabilizacija: | Optička stabilizacija (OIS) |
| Opis zadnje kamere: | 48 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS (0.5x, 1x, 2x optički zum) 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 0.7µm, dual pixel PDAF Features: Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), stereo sound rec. |
| Opis prednje kamere: | 12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6", PDAF SL 3D, (depth/biometrics sensor) Features: HDR, Dolby Vision HDR, 3D (spatial) audio, stereo sound rec. Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
| Senzori: | • Face ID • Akcelerometar • Žiroskop • Senzor blizine • Kompas • Ultra Wideband (2nd gen) • Barometar • Apple Pay • SOS preko satelita (Dolazne i odlazne satelitske tekstualne poruke u slučaju SOS situacija) |
| Opis Bluetooth: | 5.3, A2DP, LE |
| Opis GPS: | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Opis Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, hotspot |
| Radio: | Ne |
| Interfejs za punjenje: | USB-C |
| NFC: | Da |
| Izlaz za slušalice: | Ne |
| Snaga bežičnog punjenja: | 25W |
| Otpornost na prašinu i vodu: | IP68 |
| SIM slot: | Dual SIM |
| SIM slot tip: | 1 Nano SIM + 1 eSIM |
| eSIM: | Da |
| 2G mreža: | Da |
| 3G mreža: | Da |
| 4G (LTE): | Da |
| 5G mreža: | Da |
| Dimenzije: | 160.9 x 77.8 x 7.8 mm |
| Masa: | 199 g |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.