Free Shipping
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
APPLE IPhone Air 1TB Sky Blue (MG304SX/A)
from
$256,230.00
Ex Tax: $256,230.00
- Stock: In Stock
- Brand: APPLE
- Model: 195950624816
- Weight: 5.00
- SKU: 307515
- EAN: 195950624816
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$83,410.00
Ex Tax:$83,410.00
$83,410.00
Ex Tax:$83,410.00
$102,220.00
Ex Tax:$102,220.00
$102,220.00
Ex Tax:$102,220.00
$56,330.00
Ex Tax:$56,330.00
$56,330.00
Ex Tax:$56,330.00
$56,330.00
Ex Tax:$56,330.00
APPLE IPhone Air 1TB Sky Blue (MG304SX/A)
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Procesor i grafika | Čipset: Apple A19 Pro (3 nm) Procesor: HexaCore (2x4.26 GHz + 4xX.X GHz) Grafika: Apple GPU (5-core graphics) |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.5” Rezolucija: 1260 x 2736 Tip ekrana: LTPO Super Retina XDR OLED Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 1000 cd/m², 1600 cd/m² (HBM), 3000 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~460 ppi Odnos stranica: 19.5 : 9 Zaštita: Ceramic Shield 2, Mohs level 5 Ostalo: HDR10, Dolby Vision |
| Dual sim | Da (eSIM + eSIM) |
| Ram memorija | 12GB |
| Interna memorija | 1TB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS Karakteristike: Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), stereo sound rec. |
| Prednja kamera | 18 MP multi-aspect, f/1.9, (wide), PDAF, OIS SL 3D, (depth/biometrics sensor) Karakteristike: HDR, Dolby Vision HDR, 3D (spatial) audio, stereo sound rec. Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC Senzori: Face ID, Akcelerometar, Žiroskop, Senzor blizine, Kompas. Barometar, Ultra Wideband (2nd gen), Apple Pay, SOS preko satelita (dolazne i odlazne satelitske tekstualne poruke u slučaju SOS situacija) Otpornost: IP68 WLAN: Wi‑Fi 7 (Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, hotspot) Bluetooth: 6.0, A2DP, LE USB: USB-C 2.0 NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 3149 mAh Snaga bežičnog punjenja: 20W |
| Boja | Plava |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 156.2 x 74.7 x 5.64 mm Težina: 165 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.