Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi Note 14 Pro 12/512GB Aurora Purple (MZB0IW1EU)
from
$41,430.00
Ex Tax: $41,430.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554407025
- Weight: 5.00
- SKU: 310093
- EAN: 6932554407025
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi Note 14 Pro 12/512GB Aurora Purple (MZB0IW1EU)
| Operativni sistem | Android 14 sa MIUI 15 interfejsom |
| Procesor i grafika | MediaTek Helio G100 Ultra, 6nm proces Octa-core: 2x Cortex-A76 do 2.2 GHz + 6x Cortex-A55 do 2.0 GHz GPU: Mali-G57 MC2 |
| Ekran | 6.67" AMOLED, 2400 x 1080 piksela 120 Hz osvežavanje Peak brightness do 1800 nita Podrška za HDR10+ i Dolby Vision Zaštita: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Dual sim | Da, Dual SIM (nano SIM + nano SIM ili nano SIM + microSD) |
| Ram memorija | 12 GB LPDDR4X |
| Interna memorija | 512 GB UFS 2.2 |
| Slot za memorijsku karticu | Da, microSD do 1 TB (zajedno sa SIM 2) |
| Zadnja kamera | 200 MP (f/1.7) sa OIS 8 MP ultraširoka (f/2.2) 2 MP makro (f/2.4) |
| Prednja kamera | 16 MP (f/2.5) |
| Ostale karakteristike | 5G podrška NFC Zvučnici sa Dolby Atmos IP64 otpornost na prašinu i vodu USB Type-C 2.0 In-display fingerprint senzor IR blaster Stereo zvučnici 3.5 mm audio ulaz nije prisutan |
| Baterija | Kapacitet: 5500 mAh Brzo punjenje: 45W Bez punjača u pakovanju |
| Boja | Ljubičasta (Aurora Purple) |
| Mreža | 5G Sub-6 GHz 4G LTE 3G 2G |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 162.16 x 74.92 x 8.24 mm Masa: 180 g Kućište: metal + staklo Zaštita ekrana: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.