Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi 15C 4/128GB Mint Green
from
$12,770.00
Ex Tax: $12,770.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554455309
- Weight: 5.00
- SKU: 300240
- EAN: 6932554455309
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi 15C 4/128GB Mint Green
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS |
| Procesor i grafika | Čipset: Mediatek Helio G91 Ultra (12 nm) Procesor: OctaCore (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) Grafički procesor: Mali-G52 MC2 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.9” Rezolucija: 720 x 1600 Tip ekrana: IPS LCD Osvežavanje: 120 Hz Osvetljenje: 660 cd/m², 810 cd/m² (HBM) Gustina piksela: ~254 ppi Odnos stranica: 20:9 Zaštita: Corning Gorilla Glass 3 |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF QVGA, f/3.0 Karakteristike: LED blic, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (wide), 1/4.0", 1.12µm Karakteristike: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GLONASS, GALILEO, Beidou, GPS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Kompas, Virtuelni senzor blizine Otpornost: IP64 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Bluetooth: 5.4 USB: USB-C FM radio NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 6000 mAh Snaga punjenja: do 33W |
| Boja | Zelena |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 173.16 x 81.07 x 8.2 mm Težina: 211 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.