Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA Edge 60 Pro 12/512GB PANTONE Shadow
from
$74,280.00
Ex Tax: $74,280.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840493600321
- Weight: 5.00
- SKU: 304813
- EAN: 840493600321
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA Edge 60 Pro 12/512GB PANTONE Shadow
| Operativni sistem | Operativni sistem: Android Verzija operativnog sistema: Android 15 |
| Procesor i grafika | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) Čipset:Mediatek Dimensity 8350 Extreme (4 nm) Grafika:Mali G615-MC6 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.7" Rezolucija: 2712 x 1220 Karakteristike ekrana: Osvežavanje ekrana: 120Hz Rezolucija: 2712 x 1220 Odnos stranica: 20:9 Gustina piksela: 446 ppi Osvetljenost: 4500 nits HDR10+ pOLED |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 512 GB Proširenje interne memorije: Bez mogućnosti proširenja |
| Slot za memorijsku karticu | SIM slot: Dual SIM SIM slot tip: Nano SIM eSIM: Da |
| Zadnja kamer | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS 10 MP, f2.0, 73mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, 3x optical zoom, OIS 50 MP, f/2.0, 120˚(ultrawide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF Features: Color spectrum sensor, LED flash, HDR, panorama, Pantone Validated Colour and Skin Tones Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, HDR10+ Stabilizacija Elektronska (EIS) i Optička stabilizacija (OIS) |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, (wide), 1/2.76", 0.64µm Features: HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Ostale karakteristike | Dizajn: Monoblok Senzori: Otisak prsta (ispod ekrana, optički) Akcelerometar Žiroskop Senzor blizine Kompas Bluetooth: Da Opis Bluetooth Bluetooth 5.4 Opis GPS:GPS, GLONASS, GALILEO, AGPS, LTEPP, SUPL, Beidou, Navic Wi-Fi: Da Opis Wi-Fi:Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band Interfejs za punjenje: USB-C Radio: Ne NFC: Da Izlaz za slušalice: Ne Otpornost na prašinu i vodu: IP68/IP69 |
| Baterija | Kapacitet baterije: 6000 mAh Litijum-silikon (Si/C) baterija: Da Snaga punjenja: 90 W Snaga bežičnog punjenja: 15W |
| Boja | Zelena |
| Mreža | 4G (LTE): Da 5G mreža: Da |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije:160.7 x 73.1 x 8.2 mm Masa:186 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.