Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi 15 6/128GB Midnight Black
from
$17,000.00
Ex Tax: $17,000.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554445089
- Weight: 5.00
- SKU: 300287
- EAN: 6932554445089
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi 15 6/128GB Midnight Black
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS |
| Procesor i grafika | Čipset: Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) Procesor: OctaCore (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) Grafički procesor: Adreno 610 |
| Ekran | Veličina ekrana: 6.9” Rezolucija: 1080 x 2340 Tip ekrana: IPS LCD Osvežavanje: 144 Hz Osvetljenje: 700 cd/m², 850 cd/m² (HBM) Gustina piksela: ~374 ppi Odnos stranica: 19.5:9 |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 6GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF Karakteristike: LED blic, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (wide) Karakteristike: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Kompas, Virtuelni senzor blizine Otpornost: IP64 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Bluetooth: 5.0 USB: USB-C NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 7000 mAh Snaga punjenja: do 33W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 171.08 x 82.05 x 8.55 mm Težina: 224 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.