Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA MOTOROLA G05 8/256GB Denim Blue (PB6L0059RS)
from
$15,950.00
Ex Tax: $15,950.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023299155
- Weight: 5.00
- SKU: 296034
- EAN: 840023299155
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA MOTOROLA G05 8/256GB Denim Blue (PB6L0059RS)
| Operativni sistem | Android 15 |
| Procesor i grafika | Opis procesora: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) Čipset: Mediatek Helio G81 Extreme Grafika: Mali-G52 MC2 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.67" Karakteristike ekrana: • Gustina ekrana: 263 ppi • Rezolucija: 1612 x 720 • Osvetljenje ekrana: 1000 nits (peak) • Odnos stranica: 20:9 • IPS LCD • IP54 Water-repellent design • Corning Gorilla Glass 3 |
| Dual sim | Dual SIM (2 Nano SIM) |
| Ram memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Slot za memorijsku karticu | Mogućnost proširenja do 1TB |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF Features: LED flash, HDR Video: 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.1, (wide), 1.12µm Features: HDR Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: Čitač otiska prsta (bočno montiran) Akcelerometar Senzor blizine Opis Bluetooth: 5.0, A2DP, LE Opis GPS: GPS, GLONASS, GALILEO Opis Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 GHz | 5 GHz Wi-Fi hotspot Radio: Da NFC: Ne Izlaz za slušalice: Da Otpornost na prašinu i vodu: IP54 |
| Baterija | 5200 mAh Snaga punjenja 18 W Interfejs za punjenje: USB-C |
| Boja | Plava |
| Mreža | 2G mreža: Da 3G mreža: Da 4G (LTE): Da 5G mreža: Ne |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 65.67 x 75.98 x 8.17 mm Masa: 188.8 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.