Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
Oscal Pilot 1 6/256GB Black Rugged
from
$33,910.00
Ex Tax: $33,910.00
- Stock: In Stock
- Brand: Oscal
- Model: 6931548319047
- Weight: 5.00
- SKU: 259481
- EAN: 6931548319047
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$39,520.00
Ex Tax:$39,520.00
$26,820.00
Ex Tax:$26,820.00
$24,860.00
Ex Tax:$24,860.00
$25,040.00
Ex Tax:$25,040.00
$22,200.00
Ex Tax:$22,200.00
Oscal Pilot 1 6/256GB Black Rugged
| Operativni sistem | DokeOS 4.0 zasnovan na Androidu 14 |
| Procesor i grafika | Procesor: MediaTek Helio G8l, 12nm Broj jezgara: 8 (2x Cortex-A75 + 6x Cortex-A55) Turbo frenkvencija: 2.0GHz Grafički processor: ARM Mali-G52 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.67" Tip panela: IPS Rezolucija: 720 x 1604 piksela Osvežavanje: 90 Hz Osvetljenje: 700 cd/m² Ugao vidljivosti: 178° Paleta boja: 16.7 miliona boja Gorilla Glass 5 |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | Kapacitet memorije: 6GB Tip memorije: LPDDR4x Mogućnost proširenja do 12GB |
| Interna memorija | Kapacitet memorije: 256GB Tip memorije: EMMC5.1 |
| Slot za memorijsku karticu | Proširivost memorije: do 2TB |
| Zadnja kamera | Rezolucija: 50MP (Samsung ISOCELL JNI) + 2MP (Depth-Sensing Camera) Video rezolucija: 1080P FHD Ostale osobine: AI Beauty Mode 2.0, Portrait Mode, Pro Mode, Mono Mode, Panorama Mode |
| Prednja kamera | 32MP 1/3.1 Inch 0.7μm |
| Ostale karakteristike | GPS: GPS+Beidou+Glonass+Galileo Rugged Rating: IP68 & IP69K & MIL-STD-810H Zvučnik: 5W R36 Smart-K BOX zvučnik Glove Mode, NFC |
| Baterija | Kapacitet baterije: 15000 mAh Snaga punjenja: 33 W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G opseg: B2/B3/B5/B8 3G opseg: WCDMA:B1/B2/B4/B5/B8 4G opseg: LTE_FDD:B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B20 /B19/B28A/B28B/B66 LTE-TDD:B40/B41/B38 WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac (2,4GHZ/5,0GHz) Bluetooth: 5.3 |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 185,5 x 85 x 22 mm Masa: 540 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.