Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi Note 14 Mist Purple 6 RAM 128 ROM (MZB0IYIEU)
from
$18,120.00
Ex Tax: $18,120.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6932554408541
- Weight: 5.00
- SKU: 259135
- EAN: 6932554408541
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi Note 14 Mist Purple 6 RAM 128 ROM (MZB0IYIEU)
| Boja: | Ljubičasta |
| Dijagonala ekrana: | 6.67" |
| Karakteristike ekrana: | • Osvežavanje ekrana: 120Hz • Rezolucija: 2400 x 1080 • Osvetljenje ekrana: 1800 niti (peak) • OLED • Corning Gorilla Glass 5 • Sunlight display • Reading mode |
| Verzija operativnog sistema: | Android 14, HyperOS1 |
| RAM memorija: | 6 GB |
| Opis procesora: | Octa Core (2 x A76@2.2GHz + 6 x A55@2.0 GHz) |
| Čipset: | MediaTek G99-Ultra, 6nm |
| Grafika: | Mali-G57 MC2 1000MHz |
| Interna memorija: | 128 GB |
| Proširenje interne memorije: | microSD do 1TB |
| Zadnja kamera: | 108 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix |
| Opis zadnje kamere: | 108 MP AI camera system (1/1.67'' sensor size;f/1.7) 6P lens; AF, Portrait mode; 108 MP photo; Night mode; Video recording: 1080p: 60fps;1080p: 30fps; 720: 30fps; Beautification. 2 MP macro camera(1/5.1'' sensor size;f/2.4)3P lens;Video recording: 720: 30fps; 2 MP depth camera(1/5'' sensor size; f/2.4)3P lens |
| Opis prednje kamere: | 20 MP selfie camera Video recording: 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Senzori: | • Čitač otiska prsta • Akcelerometar • Žiroskop • Kompas • Senzor blizine |
| Opis Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Opis GPS: | A-GPS, GPS, Glonass, Compass, Galileo |
| Opis Wi-Fi: | Wi-Fi 4, 5(2,4 GHz + 5 GHz), WiFi Direct |
| Interfejs za punjenje: | USB-C |
| NFC: | Da |
| Izlaz za slušalice: | Ne |
| Snaga punjenja: | 33 W |
| Otpornost na prašinu i vodu: | IP54 |
| Kapacitet baterije: | 5500 mAh |
| SIM slot: | Dual SIM |
| SIM slot tip: | Nano SIM |
| eSIM: | Ne |
| 2G mreža: | Da |
| 3G mreža: | Da |
| 4G (LTE): | Da |
| 5G mreža: | Ne |
| Dimenzije: | 154.84 x 78.15 x 8.16 mm |
| Masa: | 196.5 g |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.